صفحه اصلی > اخبار > محتوای
4 نکته برای حفظ کردن در هنگام خرید از آنلاین B2B Marketp
May 21, 2018

Sourcing تا حد زیادی به یک فرصت صرفه جویی در هزینه نگاه می شود. خریداران آنلاین با بازار های آنلاین که افق قلمرو اینترنت را به نمایش می گذارند، بهتر می توانند به طور مستقیم با تولیدکنندگان در سراسر جهان مقابله کنند. خریداران، هرچند علاقمند به کشف گزینه های بی شمار موجود هستند، با ترس از خطر ذاتی که با قلمرو هر معامله آنلاین همراه است، برگزار می شوند. اکثر خریداران نیز نمی دانند کجا و چگونه باید شروع کرد.

در هنگام خرید از بازارهای آنلاین در اینجا به نکات زیر توجه کنید:

زمین بازی را محدود نکنید - خریداران با استفاده از ایده منابع موجود در بازارهای اینترنتی به طور تصادفی برای تامین کنندگان جهانی جستجو می کنند. این جستجوهای تصادفی می تواند نتایج دلخواه را از بین ببرد. با این حال، اعتبار اعتبار یک سوال میلیون دلاری است. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم با استفاده از یک بازار آنلاین مشهور که واقعا طیف گسترده ای از انتخاب، محصولات یا تامین کنندگان را ارائه می دهد.

معامله منصفانه ای انجام دهید - معاملات کسب و کار ناکارآمد هستند. به عنوان یک خریدار تمرکز خود را بر روی اطمینان از اینکه شما برای پول خود ارزش خوبی خواهید داشت. به ویژه از زمانی که محصولات به فروش می رسد فروخته می شود. بازارهای آنلاین باعث می شود تا یک صادر کننده ای که نیازهای شما را برآورده می کند بسیار آسان باشد. بازار های آنلاین همچنین شما را قادر به برقراری ارتباط، مذاکره و بستن معاملات سریعتر در یک مکان می کنند.

کلاهبرداران را در خلوت نگه دارید - کار کردن در یک معامله تجاری با صادر کننده هزاران مایل دور می تواند ارعاب کند. شما دائما در مورد کیفیت محصولاتی که شما منابع را در اختیار دارید، نگران هستید. اکثر صادرکنندگان تقاضای پرداخت جزئی دارند. برای سفارش کوچک، پرداخت کامل اجباری است. پس چگونه مطمئن شوید که سرمایه گذاری شما امن است؟ بازار های آنلاین چک های خود را برای صادرات صادر می کنند که در معرض جعل قرار می گیرند. چندین بازار آنلاین، صادر کنندگان را مجبور به ارسال اسناد منتشر شده توسط کمیته های مربوطه / انجمن های مربوطه می کند. خریداران همچنین می توانند در جستجوی کسب و کار تنها با تأمین کنندگان تأیید شوند.

غلبه بر موانع زبان - بازارهای آنلاین برای صادرکنندگان از هر نقطه از جهان باز است. یک مانع جغرافیایی وجود ندارد. مانع زبان از این رو باید وجود داشته باشد. در حالی که یک تصور غلط وجود دارد که برقراری ارتباط با صادرکنندگان کشورهای غیر انگلیسی زبان بسیار دشوار است، موارد ممکن است کمی و دور از حقیقت باشد. برای جلوگیری از عوارض در ساده، انگلیسی ساده صحبت کنید.