مقدمه ای کوتاه از دانش LED CCL
May 28, 2018

همراه با محصولات الکترونیکی به تراکم جزء هیئت مدیره هیئت مدیره نور، نازک، کوچک، تراکم، چند منظوره، چاپ شده هیئت مدیره چاپ شده و افزایش یکپارچه سازی، مصرف برق بیشتر و بیشتر بزرگ است، نیازهای گرما در زمینه فرایند PCB تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر فوری، اگر تابش بستر خوب نیست، باعث می شود اجزای مدار چاپی بیش از حد گرم، به طوری که قابلیت اطمینان از کاهش است. در این زمینه تولد شعله فلزی PCB با اتلاف حرارت بالا.

 

ورقه آلومینیوم پایه مسی با روکش فلزی مبدل فلزی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در سال 1969 توسط اختراع ملی ژاپنی Sanyo آغاز شده و در سال 1974 در سری مدار یکپارچه تقویت کننده تقویت کننده سری STK استفاده می شود. در آغاز 80 سالگی، پایه مس با پوشش فلزی در چین به طور عمده در محصولات نظامی استفاده می شود، مواد فلزی PCB فلزی به طور کامل وابسته به واردات، قیمت گران است. در اواخر دهه 80، همراه با گسترش لاپاراسکوپی کف پایه آلومینیوم در خودرو، محصولات الکترونیکی موتور سیکلت در طیف گسترده ای از مصرف و دوز، برای ترویج توسعه زیربنای فلزات چین برای تحقیق و فن آوری تولید PCB و کاربرد گسترده آن در الکترونیک، مخابرات، برق و دیگر زمینه ها.

تولید کننده های اساسی فلزی فلز خارجی عبارتند از ژاپن، ژاپنی Sumitomo پاناسونیک برق، DENKA HITY PLATE، شرکت USA Beggs. سوئیت Sumitomo فلزی PCB متشکل از سه سری (به عنوان مثال ورق آلومینیوم پایه مس مسی، مس آهن سرامیک، ورقه ورقه مس). آلومینیوم پایه مس، ورقه ورقه مس، ورق فولاد ضد زنگ مس، ورق های تولید ورقه ورقه ای مس، ALC-1401 و ALC-1370، ALC-5950 و ALC-3370 و ALC-2420 بودند. یکی از اولین تولیدکنندگان تولید ورقه ورقه ای از ورقه های فلزی تولید شده از ورقه های تولید شده از تولید مس مخزن، کارخانه 704 شرکت دولتی است؛ در اواخر دهه 90 تاسیسات بسیاری نیز در حال توسعه و تولید ورقه های آلومینیومی با پوشش مس به پوشش می باشد. کارخانه فلزی Substrate 704 دارای سه سری است: ورقه ورقه ورقه های مس با پوشش آلومینیوم، ورقه ورقه مس و پوشش ورقه ورقه مس، ورق مس. کارخانه ورقه ورقه ای با پایه آلومینیومی با پوشش 704 با توجه به تفاوت ویژگی های آن به نوع کلی و تخلیه حرارت بالا و مدار فرکانس بالا با استفاده از سه مدل تقسیم می شود. براساس برآوردها، ارزش PCB بر پایه فلز جهانی در حدود 2 میلیارد دلار در سال 1991، ارزش PCB مبتنی بر فلز ژاپنی برای 2500000000 ین، در سال 1996 برای 60000000 ین در 20

 

钻孔机(Drilling Machine).png